Край на победната серия за ЦСКА-София

Серията на ЦСКА-София от осем поредни победи в Първа лига приключи. Червените бяха спрени от Етър във Велико Търново, където след 99-минутна драма и пред пълни трибуни срещата от 11-ия кръг на първенството завърши 2:2.

Фернандо Каранга на два пъти извеждаше гостите напред, но първо Бадара успя да изравниза „виолетовите“, а към края на двубоя Рубен Пинто си отбеляза автогол.

В 98-ата минута на двубоя гостите можеха да стигнат до трето и победно попадение, но стражът на домакините Христо Иванов направи невероятно спасяване, избивайки топката от долния си ляв ъгъл след удар с глава на Рубен Пинто.

„Болярите“ имаха няколко основателни претенции към съдийството. Но в крайна сметка, въпреки няколкото грешки в червена полза, реферите не съумяха съществено да наклонят везните. И така се стигна до закономерния хикс.

ЕТЪР - ЦСКА-СОФИЯ 2:2

0:1 Фернандо Каранга 30